Na Zlatých pieskoch vytiahli z vody už druhého mŕtveho muža

28.08.2016 09:19
Polícia nevylučuje, že išlo o návštevníkov hudobného festivalu.
Na Zlatých pieskoch vytiahli z vody mŕtveho mladíka Telo mladého muža, ktoré vytiahli v piatok z vody na Zlatých pieskoch. Bratislava, 26. august 2016. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 27. augusta (WebNoviny.sk) - Policajti zisťujú totožnosť ďalšieho mŕtveho muža, ktorého v sobotu vytiahli z jazera Zlaté Piesky v Bratislave.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová, lekár nezistil na tele mŕtveho žiadne vonkajšie zranenia a predbežne vylúčil smrť spôsobenú inou osobou. Presnú príčinu však určí až nariadená pitva.
 

Odporúčame:

Fľaše a klobásy: Študenti v Nitre podplácali asistentov"Nie je vylúčené, že išlo o návštevníka hudobného festivalu," pokračuje Kurucová. Muž mal 30 až 35 rokov. Vysoký je asi 175 cm až 180 cm, má svetlé vlasy, krátku briadku a fúzy. Oblečené mal krátke nohavice. Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Polícii sa podarilo zistiť totožnosť mladíka, telo ktorého vytiahli v piatok z jazera na Zlatých pieskoch. Ide o 19-ročného muža z Trenčianskeho kraja. Podľa predbežných informácií sa utopil, presnú príčinu smrti však určí až pitva.                  

www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/1096856-na-zlatych-pieskoch-vytiahli-z-vody-uz-druheho-mrtveho-muza/