Bartošová v nemocnici, žeby kvôli Rychtářovi ?!

09.07.2013 23:05
28.5.2013 14:37   SITA

 

Bartošovú tento rok už hospitalizovali. Pre nehodu
 

Sanitka ju priviezla do vinohradskej nemocnice po tretej hodine ráno. "Počul som, ako ošetrovateľ povedal lekárovi, že spadla na ústa. Dosť jej tiekla krv, nešlo to zastaviť. Museli jej zašiť hlavu," uviedol pre denník Blesk čitateľ, ktorý v tom čase čakal na ošetrenie v ambulancii. 

 

Štyridsaťsedemročnú Bartošovú ešte v ten deň pustili domov. Z nemocnice ju vyzdvihol jej priateľ Josef Rychtář.

Bartošová začala so ženatým Josefom Rychtářom chodiť po tom, ako stroskotal jej vzťah s talianskym priateľom Domenicom Martuccim. Predtým bola speváčka vydatá za Jiřího Pomejeho, s ktorým sa rozviedla v októbri 2010.

Bartošová má 16-ročného syna Artura, ktorý je od septembra 2011 natrvalo zverený do opatery jeho otca Ladislava Štaidla.

 

Rychtářa v nedeľu súd uznal vinným z ublíženia na zdraví exmanželky Dariny Novej, ktorá po jeho útoku z augusta 2012 zostala v bezvedomí. Dostal podmienečný trest 10 mesiacov s ročným odkladom. Okrem toho musí exmanželke zaplatiť niekoľko tisíc českých korún ako odškodné.

Bartošovú tento rok hospitalizovali aj v polovici marca, po tom, ako bola účastníčkou autonehody vo Valašskom Meziříčí. Speváčkino auto na ceste z charitatívneho podujatia vo Frenštáte pod Radhošťom dostalo šmyk a havarovalo. Za volantom sedel Josef Rychtář.

V roku 2011 musela speváčka podstúpiť operáciu ramena, po ktorej mala veľké bolesti. Bartošová sa okrem toho v minulosti niekoľkokrát liečila z úzkostných stavov i závislosti od alkoholu či liekov.